این بازیگر معروف سینمای ایران هر دو پایش قطع شد

نوشته شده توسط admin در 2 ژانویه 2014

این بازیگر معروف سینمای ایران هر دو پایش قطع شد

013 (1)

 

این بازیگر معروف سینمای ایران هر دو پایش قطع شد : حمید مهرآرا از بازیگران قدیمی تلویزیون که این روزها از شدت یافتن بیماری دیابت خود و قطع یکی از پاهایش رنج می‌برد، حالا به قطع پای دیگرش نیز تن داده است.

 

023 قطع هر دو پای بازیگر پیشکسوت و محبوب تلویزیون + تصاویر

 

 همسر این بازیگر به بانی‌فیلم گفت: هشت سال است که حمید مهرآرا دچار بیماری است. او ابتدا دچار بیماری افسردگی شده بود و بعد از دو سال گرفتار دیابت شد.
 
 
033 قطع هر دو پای بازیگر پیشکسوت و محبوب تلویزیون + تصاویر
 
او افزود: اوضاع جسمی وی در حال حاضر اصلاً خوب نیست. سال گذشته پزشکان به دلیل بیماری دیابت ناچار به قطع پای چپ او شدند اما متأسفانه بیماری دیابت وی کنترل نشد و امروز هم پای راست او را قطع می‌کنند.
 
او در خصوص اوضاع مالی و شرایط زندگی‌شان در طول سال‌های گذشته گفت: مگر می‌شود به مشکل مالی برنخورده باشیم؟ اما از آنجا که همسرم فرهنگی بوده تاکنون از منبع مالی فرهنگی‌ ایشان استفاده کرده‌ایم.
 
همسر مهرآرا گفت: از وقتی که همسرم دچار بیماری شد، دیگر در کارهای هنری بازی نکرد و روحیه‌اش کاملاً آسیب دید. در این سال‌ها برخی از همکارانش به عیادتش می‌آمدند و روز گذشته نیز حسن فتحی به بیمارستان آمد و از همسرم عیادت کرد.
042 قطع هر دو پای بازیگر پیشکسوت و محبوب تلویزیون + تصاویر
 
حمید مهرآرا که هم‌اکنون 70 سال سن دارد، در سریال‌های پرمخاطبی چون «آرایشگاه زیبا»، «امیرکبیر»، «پهلوانان نمی‌میرند» و «روزگار جوانی» بازی داشته است.

 

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...