عربستان در زیر آب

نوشته شده توسط admin در 8 ژانویه 2014

عربستان در زیر آب

download

عربستان در زیر آب : بخوانید در مورد باران های سیل اسای که عربستان را دربر گرفت و گفته کاربران شبکه تویتر در عربستان را در این خصوص .

 

العالم – کاربران شبکه تویتر در عربستان ، به طور گسترده به موضوع بارش باران های سیل آسا دراین کشور که باعث فرو رفتن بسیاری از خیابان ها درآب شده است، پرداخته و مقام های سعودی را مسئول تکرار فجایع سیل می دانند.

برخی از کاربران نیز ویدئویی را در این شبکه اجتماعی قرار دادند که نشان می دهد آزمایشگاهی دریکی از مدارس عربستان در پی بارش شدید باران ، غرق در آب شده است.

کاربران با نوشتن اظهارنظرهایی دراین مورد از جمله اینکه ” عربستان غرق می شود ” ، مقام های سعودی را مسئول تکرار آنچه هرساله دراین کشور اتفاق می دهد ، برشمردند.

از جمله این اظهارنظرها توسط فردی به نام فواز نوشته شده است که گفته ” بارش باران ، از ناقص بودن و نادرست بودن گزارش های مطبوعاتی پرده برمی دارد.

کاربر دیگری به نام نادیا نوشت ” باران ، بر ما فرود آمد و آن ها ( با اشاره به مسئولان سعودی ) را رسوا کرد”.

کاربر دیگری به نام ریان نیز نوشت ” همه شهرهای ما زیر آب می رود ، اعتمادم را به کشورم از دست داده ام و از خود می پرسم … ای وطن ، آیا واقعا” می خواهی که زندگی شرافتمندانه ای داشته باشم ؟

خلود ، یکی دیگر از کاربران تویتر نیز در اظهار نظری نوشت ” چند سال دیگر ، عربستان به دریایی برای کشورهای حوزه خلیج فارس تبدیل می شود و از آن به عنوان دریای تاریکی یاد می شود.

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...