زمین فلسطین نیز حاضر به پذیرفتن جسد شارون نشد

نوشته شده توسط admin در 15 ژانویه 2014

زمین فلسطین نیز حاضر به پذیرفتن جسد شارون نشد

download (2)

زمین فلسطین نیز حاضر به پذیرفتن جسد شارون نشد : ببینید در اخبار کاکوفان خبری تصویری از دفن آریل شارون قصاب که زمین هم نپذیرفتش .

جسد آریل شارون قصاب، جنایتکاری که از ۱۴ سالگی به گروه هاگانا به عنوان نیروی ویژه کشتار خانواده های فلسطینی برای بیرون راندن آن ها از منازلشان، پیوست و تا پایان عمرش از ریختن خون ساکنان سرزمین فلسطین دست برنداشت، دیروز در ویلا و مزرعه شخصی اش در صحرای نگو دفن شد.

در تشییع جنازه این قصاب شرکت کنندگان به صد نفر هم نرسید به طوری که حاضران شوکه شدند چون انتظار آمدن هزاران نفر را داشتند.

وی که جنایت صبرا و شتیلا در کارنامه ی سیاهش ثبت شده است در لحظه قراردادن جنازه شارون درون قبر، تمام منطقه با صدای مهیبی شروع به لرزیدن کرد به طوری که مراحل دفن به علت وحشت حاضرین، برای دقایقی متوقف شد.

پایگاه های زلزله نگاری جهان، وقوع زمین لرزه ای به قدرت سه و نیم ریشتر را ثبت کردند و نکته جالب این زلزله آن است که، مرکز زلزله، منطقه دفن شارون گزارش شده است.

 

اتفاق عجیب در زمان دفن شارون

 

 

رسانه های منطقه بلافاصله این خبر را به عنوان حادثه ای عجیب و عبرت آموز گزارش کرده اند.

رسانه های رژیم صهیونیستی نیز وقوع زمین لرزه را در زمان دفن شارون گزارش کردند و جالب آنکه حتی کاربران یهودی ساکن در سرزمین های اشغالی نیز در کامنت ها و پیام هایی که برای این خبر گذاشته اند، نوشته اند که حتی زمین فلسطین نیز حاضر به پذیرفتن جسد این جنایتکار نبود و مقامات، به زور او را دفن کردند.

 

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...