این مرد 13 سال همراه دوست مرده اش در قبر بوده

نوشته شده توسط admin در 16 ژانویه 2014

این مرد 13 سال همراه دوست مرده اش در قبر بوده

168156-300x199

این مرد 13 سال همراه دوست مرده اش در قبر بوده : بخوانید در قسمت مطالب جالب کاکوفان داستان زندگی مردی که 13 سال در قبرستان کنار قبر دوست مرده اش زندگی کرده .

 

خوابیدن در قبر کمی ترس در بدن انسان ایجاد می کند و کمتر کسی دوست دارد لحظاتی را درون قبر سپری کند از این رو همیشه قبرستان به عنوان محلی عجیب و ترسناک شناخته می شود و بعد از تاریکی شب کمتر کسی را در محیط آن می توان پیدا کرد.
 

انسان های بی خانمان برای گذران زندگی به محیط های عجیب سر می زنند. از زندگی در فاضلاب تا گذران زندگی در دخمه یا حتی وسط خیابان از جمله راه های است که برخی انسان های بی خانمان از آن برای گذران عمر استفاده می کنند.

 ss92-08-231

 
“فابیو برالدو” مردی است که بعد از نابود شدن شغلش چندین سال است بی خانمان و بی سرپناه شده است اما برخلاف دیگر بی خانمان ها راهی متفاوت را برای زندگی کردن پیدا کرده است و به جای فاضلاب در قبرستان زندگی می کند.
این مرد که قصد داشته است از بدترین شرایط بهترین استفاده را کند حالا ۱۳ سال است نزد رفیق مرده خود در قبر زندگی می کند. محل خواب و زندگی او یکی از شش قبری است که در نزدیکی قبر رفیقش خالی مانده است و به خانه “فابیو” تبدیل شده است.

ss92-08-232

 

 او می گوید ابتدا فضای قبرستان بسیار ترسناک بود اما بعد از مدتی به آن عادت کردم و در تمام طول این سال ها حتی یک روح هم ندیده ام. او می گوید زندگی در این فضا را به ماندن در خیابان و گدایی کردن ترجیح می دهد.
این مرد ۴۷ ساله اعتقاد دارد بالاخره روزی زندگی گذشته اش را به دست می آورد و می تواند بار دیگر به میان انسان های عادی برگردد. او در تمام این سال های با خوراکی های خیریه یا پیدا شده در قبرستان زندگی را گذرانده است ولی قصد دارد روزی زنده از این فضا دور شود

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...