سواستفاده جنیفر لوپز از یک مرد آمریکایی

نوشته شده توسط admin در 16 ژانویه 2014

سواستفاده جنیفر لوپز از یک مرد آمریکایی

179

سواستفاده جنیفر لوپز از یک مرد آمریکایی : بخوانید در خبرهای کاکو فان از این که یک مرد آمریکایی می گوید جنیفر لوپز از من سوءاستفاده جنسی کرده است .

یک مرد امریکایی مدعی شده است  جنیفر لوپز  احساسات او را جریحه دار کرده و از او سوء استفاده جنسی کرده است.

” رودریگو رویز ” به دلیل ادعای یاد شده از “ جنیفر لوپز ” از وی به دادگاه شکایت کرده است و از این هالیوودی ۴۴ ساله ۱۰ هزار دلار غرامت خواسته است.

بنابرگزارشات به نظر میرسد یک زن ۵۳ ساله که ادعا کرده است مسئول رسیدگی به ایمیل های طرفداران “ جنیفر لوپز” است پشت این ماجرا باشد. این مرد ۳۶ ساله میگوید از سال ۲۰۰۸ ایمیل هایی از سوی جنیفر لوپز دریافت کرده که از او خواسته است تصاویر برهنه اش را برای وی ارسال کند. وی اضافه میکند علاوه بر موضوع یاد شده “ جنیفر لوپز ” به او وعده داده بود که با وی رابطه عاشقانه خواهد داشت و بعد از جدایی از همسرش او را به عنوان دوست پسرش انتخاب خواهد کرد که با ورود “کاسپر اسمارت” وی به شدت سرخورده شده است.جنیفر لوپز” همچنین مدعی شده بود او را وارد حرفه موسیقی خواهد کرد. او از زمانی که متوجه شد این ایمیل ها جعلی است دچار افسردگی شده و به همین دلیل از این خواننده سرشناس هالیوودی شکایت کرده است. وکیل “ جنیفر لوپز” میگوید این یک سوء تفاهم کوچک است که خیلی زود برطرف خواهد شد.

 

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...