تصاویری مردی که تیوپ تایر را با بینی اش باد می کند

نوشته شده توسط admin در 19 ژانویه 2014

تصاویری مردی که تیوپ تایر را با بینی اش باد می کند

تصاویری مردی که تیوپ تایر را با بینی اش باد می کند : این هم یکی از عجایب خلقت ، مردی که با بین خود همزمان 4 تایر را باد کرد .

 

هر انسانی با دم و بازدم است که زندگی می کند و شش ها مسئول آن هستند تا اکسیژن را به دستگاه های مختلف بدن برسانند. شش انسان دارای توان خاصی است اما به قدری توان ندارد که بتواند یک لاستیک را باد کند مگر در موارد بسیار عجیب.

“نی یونگ بینگ” مردی 63 ساله چینی است که دقیقا از همین موارد عجیب حساب می شود که می تواند با شش های آهنی و البته بزرگ خود لاستیک را هم باد کند. این مرد چندی پیش دست به کاری بسیار جالب زد که مسیری برای ورودش به کتاب گینس باز کرد. 

 

1940652_576

 

این مرد با استفاده از یک شلنگ و تنها با متصل کردن آن به بینی 4 تایر خودرو را باد کرد ولی این تمام ماجرا نیست زیرا 8 انسان بالغ هم روی این تایرها ایستاده بودند که کار را بسیار سخت تر از حالت عادی می کند و باقی ماندن هوا درون تایر را سخت تر می کند. 

این مرد با استفاده از شش های قدرتمندش تنها 21 دقیقه زمان لازم داشت که بتواند همه تایرها را کاملا پر کند. او از کودکی با شش های خارق العاده متولد شده بود و حالا راهی برای استفاده از آن ها پیدا کرده است. او قصد دارد به زودی نامش را وارد گنیس کند. 

123

 

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...