مقایسه سونی و سامسونگ در ارائه آپدیت کیت کت! کدام بهتر عمل کرده است؟

نوشته شده توسط admin در 11 می 2014

 مقایسه سونی و سامسونگ در ارائه آپدیت کیت کت! کدام بهتر عمل کرده است؟

kitkat-versus-jelly-bean-2برنامه های به روزرسانی هر شرکت همواره یکی از جنجالی ترین مباحث و خبرها بوده که بسیاری از کاربران را به تمجید و یا انتقاد از آن وا میدارد. پس از معرفی نسخه اندروید ۴٫۴ کیت کت شرکت های مختلف نیز برنامه خود را در رابطه با آپدیت مربوط به این نسخه ارائه دادند که البته این برنامه ها در چندین مرحله نیز تغییر کرده است.

انتقاد از شرکت ها به علت تاخیر عرضه آپدیت جدید همواره بوده و امری اجتناب ناپذیر است. اما به نظر شما کدام شرکت در این بین بهتر از دیگران عمل می کند ؟

با وجود اینکه در چند روز اخیر انتقادات فراوانی به سونی بخاطر تاخیر در به روزرسانی سری Z اکسپریا به عمل آمده اما ما قصد داریم تا با نگاهی کلی به برنامه های سونی با دید دقیقتری به این مسئله نگاهی بیاندازیم.

سامسونگ روز گذشته برنامه تکمیلی خود برای انتشار آپدیت کیت کت گوشی های گلکسی را ارائه داد که ما قصد داریم این برنامه را با عملکرد سونی در انتشار به روزرسانی کیت کت مقایسه کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

برنامه به روزرسانی کیت کت سونی
SONY

برنامه به روزرسانی کیت کت سامسونگ
SAMSUNG

سونی در آخرین برنامه ارائه شده هیچ نامی از چهار مدل اکسپریا SP/T/TX/V نبرده و با توجه به وضعیت فعلی سونی بعید است که برنامه خاصی برای عرضه آپدیت کیت کت برای این چهار مدل داشته باشد.

سامسونگ نیز روز گذشته آخرین برنامه بروزرسانی خود را ارائه داد که در آن نام گلکسی اس ۳ از لیست دریافتی ها خط خورد و عملا صاحبان این دستگاه دیگر نباید به انتظار آپدیت کیت کت باشند. دیگر محصولات را نیز در این ماه و ماه آینده میلادی به کیت کت به روز خواهد کرد.

منبع:www.xperian.ir

 

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...