واکنش علی صادقی

نوشته شده توسط admin در 28 می 2014
واکنش علی صادقی
واکنش علی صادقی به پوستر یک فیلم
علي صادقي از شرکت پخش کننده فيلم «مردها فرشته نيستند» که از چهره او در پوستر اثر، به صورت کاريکاتور استفاده کرده، گلايه کرد.

به گذارش کاکو فان به نقل از بانی فیلم: علي صادقي از شرکت پخش کننده فيلم «مردها فرشته نيستند» که از چهره او در پوستر اثر، به صورت کاريکاتور استفاده کرده، گلايه کرد.صادقي گفت: شرکت ريزموج براي پخش هر فيلمي که به دستش مي رسد در نهايت بي‌ سليقگي پوستري طراحي مي کند و تصوير چهره مرا هم در پوستر «مردها فرشته نيستند» به صورت کاريکاتور چاپ کرده است.

واکنش علی صادقی به پوستر یک فیلم

روي سر من شاخ گذاشته اند و در کل به گونه‌ اي پوستر را طراحي کرده‌اند که مي تواند هر بازيگري را ناراحت کند. وي افزود: اين فيلم مدتي به خاطر بدهکاري به اکثر عوامل توسط ارشاد توقيف شده بود و حالا به نحو ضعيفي منتشر شده است.

اثر، مونتاژ نهايي ندارد و صداي آن در سطح کيفي خوبي نيست. کارگردان پروژه، فرشاد ارج هم از اين اقدام ناراضي است و من به نمايندگي از همه بچه‌ هاي گروه، گلايه خودم را از اين شرکت اعلام مي‌کنم.

در جريان هستم که اين اتفاقات ناخوشايند تنها براي فيلم ما رخ نداده و قبلا هم آثار ديگري که توسط شرکت ريزموج پخش شده‌اند نسبت به عملکرد آن شکايت داشته‌اند. اميدوارم با نشر اين مطلب، ترتيب اثري داده شود.

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...