اهدای جایزه بفتا توسط دیوید بکهام

نوشته شده توسط admin در 9 فوریه 2015

اهدای جایزه بفتا توسط دیوید بکهام

 

سایت تفریحی وسرگرمی زاویه :دیوید بکهام در اولین حضورش در یک مراسم بزرگ سینمایی، چشم ها را به خود دوخت.

شب گذشته مراسم بفتا برگزار شد، بفتا بزرگترین جشنواره فیلم در بریتانیا است که هر ساله در چندین بخش، به بهترین های سال، جوایزی را اهدا می کند.

اما مراسم بفتای ۲۰۱۵ یک میهمان ویژه هم داشت، دیوید بکهام ستاره سابق فوتبال جهان، در این مراسم حاضر شد و جایزه فیلم برجسته سال در سینمای بریتانیا را که به جایزه آلکساندر کوردا نیز شناخته می شود، اهدا کرد. این جایزه به فیلم ” تئوری همه چیز” رسید.

این مراسم در رویال اپرا هاوس لندن برگزار شد. بکهام هنگامی که روی صحنه رفت تا برای اولین بار در نقشی جدید خودش را نشان دهد، اندکی اضطراب داشت، او گفت :

” از بابت این که این افتخار را دارم که یکی از اهداکنندگان جوایز باشم، واقعاً احساس غرور می کنم. البته اندکی استرس و اضطراب هم دارم ولی در کل هیجان زده ام.!”

 بیوگرافی کوتاه از  دیوید بکام:

دیوید بکهام با نام کامل دیوید رابرت جوزف بکهام (به انگلیسی: David Robert Joseph Beckham) (زاده ۲ مه ۱۹۷۵ در لندن)، فوتبالیست مشهور بریتانیایی است. او اولین بازی ملی خود را در اول ژوئن ۱۹۹۶ انجام داد.

همسر او ویکتوریا آدامز یکی از خوانندگان گروه اسپایس گرلز است. او چهار فرزند به نام‌های بروکلین (متولد ۴ مارس ۱۹۹۹)، رومیو (۱ سپتامبر ۲۰۰۲)، کروز (۲۰ فوریه ۲۰۰۵)و هارپر(متولد ۱۰ژوئیه ۲۰۱۱) دارد. جالب ترین وبروزترین اخبار را در سایت تفریحی وسرگرمی زاویه دنبال کنید.

 

اهدای جایزه بفتا توسط دیوید بکهام

index1

 اهدای جایزه بفتا توسط دیوید بکهام 

index

منابع: وبسایت رسمی برنامه نودwww.90tv.ir /ویکی پدیا

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...