اسکله تفریحی جزیره کیش

نوشته شده توسط admin در 22 آوریل 2015

اسکله تفریحی  جزیره کیش

سایت تفریحی وسرگرمی زاویه :  جزیره زیبای کیش  را در سایت تفریحی وسرگرمی زایه دنبال کنید با ما  همراه باشید در ادامه مطلب …..اسكله تفریحی بزرگ جزیره کیش، واقع در انتهاي بلواردریا، به طول 437 متر، عرض 18 متر و مساحت 10 هزار مترمربع، به روش شمع فلزي و عرشه چوبي بدون هيچ گونه اثرتخريبي بر زيستگاه هاي دريايي، بدست متخصصان ايراني ساخته شده است. فاز اول اسكله تفريحي بزرگ كيش در مدت بيست ماه ساخته و در مرداد ماه 1385 افتتاح شد.

گردشگران مي توانند با تفریح بر روي اسكله از ديدن مناظر طبيعي سواحل مرجاني جزیره لذت ببرند. در فضاهای اقماری اسکله، رستوران ها و چایخانه های متنوع قرار گرفته و اکثر خدمات تفریحی و دریایی مانند: جت اسكى، قايق هاى پدالى وپارويى، سه چرخه هاى آبى، امكانات غواصى، ماهیگیری و قايق هاى كف شيشه اى به گردشگران عرضه می شود.

از جالب ترین تفریحات اسکله، می توان به غذا دادن ماهی ها اشاره نمود. وجود ماهی‌ها و آبزیان کمیاب در سواحل جزیره، یکی از جاذبه های استثنایی کیش به شمار می‌روند. این ماهی های زیبا و تزئینی، از نگاه تماشاگران پنهان نمی‌ ماند و می‌تواند گردشگران را ساعت‌ها سرگرم کنند. کافی است چند تکه نان در آب بیاندازید تا انواع و اقسام ماهی های رنگارنگ را ببینید.

منبع:sorinethotels.com

مطالب بیشتر در مورد جزیره کیش :

راهنمای سفر به جزیره  کیش

نقشه جزیره کیش

 بازار ماهی فروشان جزیره کیش

تفریحات غیر دریایی کیش

همه چیز در مورد جزیره زیبای کیش

همه چیز در مورد جزیره کیش هتل بزرگ داریوش

 آب انبار جزیره کیش

 سرگرمیهای دریایی کیش

همه چیز در مورد جزیره کیش شهری شگفت انگیز در اعماق

کشتی یونانی جزیره زیبای کیش

برپایی ایستگاههای سلامت درجزیره کیش

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...